Najnowsze dzwonki na telefony komórkowe 2022

Comments · 30 Views

Inną stroną, która umożliwia pobieranie dzwonków za darmo, jest Melofania.com

Oprócz dzwonków możesz także pobierać tapety i ikony aplikacji. Znajdziesz ich mnóstwo na Zedge, ale nie ma prawdziwego sposobu na ich posortowanie. Oprócz dzwonków z tych stron można również pobierać tapety i pliki NFT. Chociaż Zedge opiera się na reklamach, nie są one nachalne. Innym sposobem na znalezienie dobrej strony internetowej jest przeczytanie recenzji użytkowników.

Ringtone Maker to kolejna strona internetowa, która umożliwia pobieranie bezpłatnych dzwonków. Ta witryna umożliwia przesłanie pliku audio, wybranie godziny rozpoczęcia i zakończenia, a następnie kliknięcie przycisku „Utwórz dzwonek”.

Inną stroną, która umożliwia pobieranie darmowe dzwonek na telefon za darmo, jest Melofania.com. Witryna oferuje różne gatunki i kategorie, w tym „Nowe dzwonki”, „Top 100 dzwonków” i inne. Możesz nawet przeglądać według gatunku lub wykonawcy i posłuchać podglądu przed pobraniem dowolnego dzwonka. Pobieranie dzwonków z Melofania jest bezpłatne, ale musisz utworzyć konto, aby uzyskać dostęp do usług witryny.

Inną witryną, która oferuje bezpłatną aplikację do tworzenia dzwonków, jest Myxer. Możesz przekonwertować dowolny dźwięk na dzwonek i zmiksować je ze sobą. Ta strona ma ponad tysiąc darmowych dzwonków. Możesz mieszać i dopasowywać dźwięki, aby tworzyć unikalne dzwonki dla swojego telefonu. Po prostu zainwestuj trochę czasu i kreatywności. I nie zapomnij podzielić się swoimi nowymi dziełami! Tworząc dzwonki, zawsze pamiętaj o rodzaju dźwięku, którego używasz.

Comments